MASZ AUTO NA SPRZEDAŻ?


ZADZWOŃ!

791 855 191

O nas

Od wielu lat zajmujemy się skupem aut na terenie Jeleniej Góry Kupimy każdy samochód za gotówkę bez względu na jego stan techniczny. W razie wystąpienia takiej potrzeby przyjedziemy po auto lawetą. Skupujemy auta całe oraz uszkodzone. Niezbędne formalności załatwiamy od ręki a naszym klientom zapewniamy uczciwe ceny. Zepsute i stare auta kupimy chętnie na części. Wystarczy się z nami skontaktować a zaproponujemy Państwu dobrą ofertę. Mamy za sobą już wiele transakcji satysfakcjonujących zarówno jedną jak i drugą stronę. W związku z czym mamy już bogatą wiedzę i służymy pomocom w przy wyrejestrowywaniu samochodu i odzyskaniu składki ubezpieczeniowej. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem. 

Interesuje nas każda marka i model a także rocznik. Interesują nas także samochody zaniedbane i zniszczone ale chętnie kupimy też auta w dobrym stanie. Kupujemy samochody od osób prywatnych oraz od firm jak na przykład floty samochodowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Z naszych usług skorzystał już wielu zadowolonych klientów. Jeśli chcecie do nich dołączyć to serdecznie zapraszamy. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 791 855 191 emailem akinfo@skupaut.jgora.pl lub poprzez prosty formularz na stronie
 

GDZIE DZIAŁAMY?Pracujemy 7 dni w tygodniu

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń!

791 855 191

Otwarte 24h